A A A K K K
для людей з порушеннями зору
ГОЛУБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НОВИНИ

 

      

Дата: від до Скинути

Безпека на дорогах в умовах воєнного стану

З 15 до 19 травня 2024 року в Голубівському ліцеї  пройшов перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».  З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей, дотримання ними Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого травматизму, усвідомлення дітьми необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі, переосмисленню мобільності та створенню зручних та безпечних умов для усіх учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів вело- та електротранспортом в закладі  проведено наступні заходи:

10:30 20.05.2024

Національна руханка у вишиванках

#UNICEF_UA  #Дякуємо_ЗСУ #ЗСУ  #УФСЗР #Спорт_заради_розвитку #sport_for_development                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки  - міжнародне свято, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та  носіння етнічного вишитого українського одягу, справжньої національної святині, що символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять. В цей день, 16 травня 2024 року, традиційний український одяг одягнуть люди в 70  країнах світу. Українська федерація «Спорт заради розвитку» запропонувала провести  16 травня Національну руханку в вишиванках «Дякуємо ЗСУ» , до якої доєднався і Голубівський ліцей . Захід проходив за підтримки Комунального закладу вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти» за сприяння Представництва  Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

12:45 16.05.2024

9 травня- День Європи

Традиція святкування Дня Європи була започаткована багато років тому. Її метою є відзначення миру і єдності народів, які населяють європейський континент. Цьогоріч Україна вдруге відзначатиме День Європи 9 травня.Ця дата – чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській збройній агресії. Зараз ми на шляху до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру! Сьогодні педагогічні працівники провели зі здобувачами освіти 1-11 класів тематичні виховні години і бесіди  " Україна- це Європа" . На сторі нці  Голубівського ліцею в фейсбуці  є  виставка фото та інформаційних матеріалів на тему "Україна - Європа: спільні цінності" ,в шкільній бібліотеці діє  книжкова виставка "Європейська книга: від давнини до сьогодення".

14:05 09.05.2024

День пам'яті і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

29 травня минулого року Верховна Рада України Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановила 8 травня як єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні. Ми приєдналися до європейської традиції святкування перемоги над нацизмом і цьогоріч це свято вперше відзначаємо саме в той день, коли Німеччина офіційно капітулювала.

11:21 08.05.2024

Виховуємо патріотів

З метою формування у молоді української національної та громадської ідентичності засобами української культури та мистецтва; сприяння розвитку пізнавального інтересу дітей і молоді до історії української культури, звичаїв, традицій, обрядів святкування Великодня; пропагування, примноження та популяризації надбань національної української культури українського народу, художніх засобів і можливостей мистецтва серед дітей та молоді, у Голубівському ліцеї з 24.04.2024р. по 03.04.2024р. пройшла Декада національно-патріотичного виховання.Діти брали участь у таких виховних заходах : 

14:30 03.05.2024

Психологічні заняття з учасниками освітнього процесу

#JERU #ГО_Сумське_Громадське_Коло     25 квітня 2024 року і в Голубівському ліцеї за підтримки ГО "Сумське громадське коло" були проведені психологічні заняття  " Способи розв'язання конфліктів" для учнів ліцею та   майстерклас  в техніці арт-терапії  з виготовлення народних оберегів для педагогічних працівників та батьків.

14:42 26.04.2024

Тиждень безпеки життєдіяльності

Усе живе народжується, щоб жити. Та лише людина здатна осмислювати й цінувати життя. Бувають миті, коли це відчуття особливо гостре - від лагідного дотику маминої руки, голосів друзів, шуму дощу, щебету птахів, і ви насолоджуєтеся відчуттям безпеки.  З 22 по 26 квітня 2024р. в нашому ліцеї був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Метою проведення Тижня  була цілеспрямована робота щодо виховання відповідального ставлення до безпеки людини, формування основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки під час воєнного стану та в надзвичайних ситуаціях у побуті, та під час навчальної діяльності.

14:42 26.04.2024

38 роковини аварії на Чорнобильській АЕС

38 років тому сталася одна з наймасштабніших техногенних катастроф в історії людства — аварія на Чорнобильській АЕС. Сьогодні ми дякуємо ліквідаторам, які стримали наслідки Чорнобильської катастрофи, та вшановуємо пам'ять тих, хто віддав своє життя під час ліквідації аварії у 1986 році, і жертв радіаційного впливу. Також велика вдячність усім працівникам зони відчуження, які не допустили, щоб трагедія повторилася у 2022 році — під час наступу російських військ.Третій рік триває російська окупація Запорізької АЕС. росія продовжує ядерний шантаж, створюючи загрозу нової катастрофи всесвітнього масштабу.

14:31 26.04.2024

Психологічна допомога учасникам освітнього процесу

#JERU #ГО_Сумське_Громадське_Коло     9 квітня 2024 року і в Голубівському ліцеї за підтримки ГО "Сумське громадське коло" були проведені психологічні заняття в техніці арт-терапії " Страхи, копінг-стратегії  подолання страхів для для здобувачів освіти  та заняття " Панічні атаки в умовах війни.Техніки самодопомоги" для педагогічних працівників та батьків.

15:09 19.04.2024

Участь в акції "Дерево випускника 2024 року для майбутніх поколінь"

Посадка дерев- це не тільки турбота про екологію, а й , що не менш важливо, можливість залишити слід на Землі, пам'ять про себе, своєрідний дарунок для наступних поколінь. Цієї весни одинадцятикласники Голубівського ліцею активно долучилися до загальнонаціональної акції " Дерево випускника 2024 року для майбутніх поколінь" і висадили саджанці дуба та липи на прилеглій території закладу освіти.

14:51 19.04.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора