A A A K K K
для людей з порушеннями зору
ГОЛУБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Оголошення

Дата: від до Скинути

Програма «Lingva Polska» для всіх здобувачів освіти

Асоціація інноваційної та цифрової освіти розробила програму «Lingva Polska» https://lingvapl.org для вивчення польської мови здобувачами освіти  . Зазначена програма має гриф «Схвалено для використання в освітньому процесі» та складається з 30 модулів по 5 уроків і містить 10 000 вправ на кожному рівні (А1 та А2). Кожен урок має свій тематичний діалог та 50-70 завдань до нього для засвоєння матеріалу. Навчання відбувається на реалістичних діалогах (кейсах), озвучених носіями мови. Програма вивчення польської мови «Lingva Polska» має безкоштовний доступ 24/7 для всіх здобувачів освіти незалежно від їхнього місцезнаходження. Програма направлена на розвиток мовної інтуїції, що дозволяє будувати речення так, як це роблять носії мови. Додатково в інтерфейс системи включена спеціальна віртуальна клавіатура з літерами польського алфавіту, яких немає на звичайних клавіатурах комп’ютерів. Для зручності створено коротке навчальне відео, яке допоможе швидко розпочати навчання: https://www.youtube.com/watch?v=-ahWBJIqtNk

16:09 12.02.2024

Оголошено конкурс до Міжнародного дня рідної мови

        Національним Фестивалем “Код Нації” спільно з проєктом “ПроМову” оголошується проведення Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого. Головною метою Конкурсу є сприяти розвитку української мови шляхом популяризації її культурного надбання у суспільстві; заохочення представників усіх верств населення до вивчення української мови, утвердження її як головного чинника існування нашої нації; розвиток творчих та інтелектуальних здібностей учасників Конкурсу та Тестування. Підтримка Збройних сил України благодійними внесками учасників.

16:04 12.02.2024

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області звертається до мешканців Сумщини, особливо до батьків.

10:58 07.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора