A A A K K K
для людей з порушеннями зору
ГОЛУБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Виховна робота

Дата: від до Скинути

Працює гурток " Джура"

На базі нашого ліцею працює гурток "Джура" КЗ  ПО "Садівський будинок дітей та юнацтва" . 20.03.2023 року  здобувачі освіти  вивчали тему " Надання першої домедичної допомоги", бо кожен з нас може опинитись у ситуації, коли комусь з рідних чи просто людині на вулиці необхідна допомога після надзвичайної ситуації. Саме від правильного алгоритму дій буде залежати стан потерпілого і чи буде він жити, адже саме перша домедична допомога дозволяє зберегти життя, поки не приїде швидка допомога.

10:03 21.03.2023

Підсумки виставки-конкурсу " Український сувенір"

 Підсумки проведення  обласної заочної підсумкової виставки-конкурсу «Український сувенір». До участі у заході долучилося 296 учнів, вихованців з 49 закладів загальної середньої і позашкільної освіти.  Наші ліцеїсти отримали наступні результати:  І місце – Федірко Ангеліна( 7 клас)    , ІІІ місце – Селюков Нікіта (7 клас)                                                                      

09:55 21.03.2023

"Пожежі краще запобігти!"

Вітаємо Селюкова Нікіту та Федірко Ангеліну - учнів 5 класу, за зайняті призові місцяу районному конкурсі дитячих малюнків (Селюков Н.) та робіт декоративно-прикладного мистецтва на протипожежну тематику "Пожежі краще запобігти!"

10:12 23.02.2021

День Св.Валентина

До Дня Св.Валентина учнівське самоврядування створило фотозону та організувало пошту Купідона.

10:00 15.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора